Par mums
Cienījamie klienti un partneri!

SIA “SAKTA” TUKUMS ir nodibināta 1993.gada 18.martā.
SIA “SAKTA” TUKUMS ir viens no lielākajiem darba apģērbu ražotājiem Latvijā, kurš ir specializējies sērijveida dažādu profesionālo darba apģērbu izveidē un ražošanā medicīnas iestādēm, farmācijas, elektronikas (tīras ražošanas telpas), apkalpojošās sfēras uzņēmumiem, celtniecības, mežu izstrādes darbiniekiem, lauksaimniecības uzņēmumu un pārstrādes darbiniekiem u.c.

SIA “ SAKTA” TUKUMS atrodas 60 km attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas. Uzņēmums atrodas Tukuma pilsētā. Uzņēmumam ir filiāle, kura atrodas Kandavā. Kopumā uzņēmumā ir nodarbināti 115 cilvēki. 

Firmas pamatuzdevumi:
1. Sadarbības uzticība,precizitāte,
2. Augstas kvalitātes produkcijas ražošana,
3. Nepārtaukta apģērbu pilnveidošana.

Uzņēmumā ražo vairāk nekā 150 dažādu darba apģērbu modeļus un profesionālā apģērba sortimentu.

Darba apģērbu ražošanai uzņēmums izmanto dabīgo un jaukta tipa audumus, kas ir ražoti Latvijā, Igaunijā, Polijā, Somijā un Krievijā. Visiem šiem audumiem ir starptautiskie kvalitates sertifikāti.

SIA “SAKTA” TUKUMS darba apģērbus ražo no audumiem kuri ir ķīmiski apstrādāti, lai veiktu noteiktu funkciju: skābes izturīgi, asinsatgrūdoši, ūdensatgrūdoši, antistatiski, eļļas atgrūdoši, nedegoši (metināšanai).

Uzņēmums ir gatavs izpildīt Jūsu pasūtījumu, ņemot verā Jūsu specifiskās prasības, piegādājot darba apģērbus vienotā stilā Jūsu organizācijas personālam. Saviem klientiem piedāvājam arī iegādāties preces kuras papildina darba apģērbu:

  • Apavus (darba ,profesionālos),
  • Individuālos darba aizsardzības līdzekļus (maskas, respiratori, cimdi),
  • T-krekli, polo krekli, trikotāžas un flīsa džemperi,
  • Galvassegas (cepures, nadziņi, lentas),
  • Jūsu uzņēmuma izšuvums LOGO (jebkuras sarežģītības pakāpes).


Visa SIA “SAKTA” TUKUMS produkcija ir reģistrēta zem preču zīmes, sertificēta atbilstoši LR MK Nr.74 "Prasības individuālajie aizsardzības līdzekļiem, to atbilstības novērtēšanas kārtība un tirgus uzraudzība", patents aizsargāts LR.